Dr. Bülent URAN

Kişisel Web Sitesi

Üyelik Girişi
HOLİSTİK SAĞLIK

Ekampı Bölüm 10

Meditasyona daha iyi konsantre olmak için yere oturdum. Değişik düşünceler zihnimden akıyordu. İyice düşüncelere dalmışım. Ama bir türlü bir şey çıkmıyordu o seanstan. Hani her seansta hep bir şeyler çıkmasın alıştım ya. Bu seanstan da bir şeyler bekliyorum.

Tekrar yarı bedenim meselesine odaklanmaya başladım. Hat iyice belirginleşmişti. Tam ortadan yapıştırlımış gibiydim sanki.

Sol tarafım karanlık, tembel ışıksız.

Sağ tarafım ise canlı, cap canlı.

 Yeni şeyler keşfetmeye başladım. Hep sağ tarafımla çiğniyordum ama nedense sol taraftaki dişlerim çürüyordu. Yoga yaparken sol tarafım esnemiyordu. Hele bacaklarım çok güçlü olmasına rağmen tek ayak üzerinde dengede duramıyordum.

Neydi bütün bunların anlamı?

Neyi çözmem gerekiyordu? Hadi bana bir işaret yok mu?

Bunları düşünürken inanılmaz etkilendiğim bir müzik çalmaya başladı… (sonradan Chris Spheris’in Dancing with the muse olduğunu öğrendim)… Çok acaip bir şeyler olmaya başladı. Kalbim sevgiyle doluyordu… Kendi geçmişimden sahneler ortaya geliyordu… ama gelenler kaybolmuyordu.

EFT-Matrix tekniğinde geçmişteki hayallerimize ECHO deriz. Tüm ECHO lar akmaya başladı. 15 yaşım, 7 yaşım, 5 yaşım, 3 yaşım, bebekliğim, hatta cenin şeklim…

Gittikçe aralar dolmaya başladı. Sonsuz sayıda echom zaman sırasına geçerek  el ele tutuşuyor… sonra büyükler küçüklerin başını okşuyor… her şey yolunda mesajını benden anne karnına kadar iletiyorlardı.

Sonra el ele tutuşarak dans başladı… tüm echolar dans ediyordu… sonra kalp şekline gelmeye başladılar… müthiş etkileyici ve ağlatıcı bir görüntüydü benim için… ama o ne… yine sol taraf boşta kalıyordu.. oluşan o kalbi sola doğru büyütmek istiyordum bir türlü echolar o tarafa girmiyordu…

Ama her şeye rağmen bugüne kadar hiç görmediğim bir kompozisyon seyrediyordum…

Ama bir taraftan da nedir bu sol tarafımın derdi diye düşünüyordum…

 


Endes kampındaki spiritüel keşiflerden esinlenerek hazırlanmış kişisel gelişim çalışması

30 Ağustos 2015 - Spiritüel Gelişim ve Yeniden Sevgiyle Doğmak

Ayrıntılar için tıklayınız