Dr. Bülent URAN

Kişisel Web Sitesi

Üyelik Girişi

Kat Kat Duygu

Duygu bedenin enerjisini ifade eder.

Bir tehlike karşısında bedenin enerjisi harekete geçer. 

Sorunların kaynağı geçmişin sıkışmış duygularıdır. Bu duygular enerji bedeninde abse gibidirler. Doğal enerjim akışını bozan enerji odaklarıdır. 

Duygu neden birikir?

Birinci neden bu hayatta yaşadığımız olaylardır. tehlike olmadığı halde tehlike zannettiğimiz durumlarda beden duyguyu biriktirir. 

Her biriken duygu yeni bir hipnoz yaratır ya da mevcut bir hipnozu güçlendirir. 

Terapi sırasında en kolay ulaşılan duygular kişinin kendi deneyimleri sırasında biriken duygulardır. 

İkinci sırada karmaşık duygular gelir. Bunlar hem bizim deneyimimiz hem de çevremizdeki insanların duygularının birbirine karışmasıdır. 

Örneğin doğum olayı böyle bir durumdur. Hem anne korkar hem de bebek zor bir olay yaşar. Her iki durumun duygularının toplamı sanki tek bir duyguymuş gibi birikir. 

Üçüncü grup anne karnından akan duygulardır. Bu duyguların çoğu anneye, bir kısmı da babaya aittir. Anne karnından gelen ve bebkliğin ilk yıllarında annenin duygularıyla pekişen bu duygular içsel bir tabaka yaratır. Bulunması, keşfedilmesi ve boşaltılması daha bir zorluk arzeder. 

Diğer bir tabaka atalardan aktarılan duygulardır. Atalarımızın boşalmamış duyguları nesilden nesile aktarılır ve kendi deneyimlerimizi ve davranışlarımız etkiler. 

Son grup ise bizim enerjimize yakın evrensel enerjilerin içeriğine bulunan duygulardır. Bunlar zihnimize geçmiş yaşamlar, artık ruhlar, sıradışı varlıklardan görüntüler şeklinde yansıyabillir. 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret258542
Çalışma Kampları

2020 Yaz Kampı

Temmuz 19 - 26

REGRESYON KAMPI

Eylül  6-13

Ayrıntı;
www.bulenturan.net


KİŞİSEL GELİŞİM ÇALIŞMALARI


Yaklaşan Etkinlik

Yaşasın Kötülük

21-22 Mart İSTANBUL

KİTAPLARIM
açıklama için resme tıklayınız


Evlilik Hipnozu resmi

H
er bir kitap 25 tl
0252 612 15 46