Dr. Bülent URAN

Kişisel Web Sitesi

Üyelik Girişi
HOLİSTİK SAĞLIK

EKampı Bölüm 4
Benim babamla ilgili durumum suydu.

Annem çok genç yaşta hiç istemediği halde dayım evlendirilirken dayımın eşi olacak kişinin üvey abisine verilmişti. Yine hiç istemediği halde evlendirilmişti ve hemen de bana hamile kalmıştı. Ve daha hamileyken de babamdan ayrılmıştı.

(Gerçi ben kendiliğinden olan bir self regresyonumda çok bebekken annemle babamın beni almak konusunda tartıştıkları bir ana gitmiştim ama, hangisi doğru bilemiyorum).   

Zaten arkadaşım Şahin’le yaptığım regresyon çalışmalarım sırasında göz meselesi bir şekilde gündeme gelmişti ve Şahin bana göz sorunun olduğu olaya git dediği zaman bilinçaltım beni doğrudan anne karnına götürmüştü. Anne karnı mabed gibi bir yerdi. Ama kulaklarımda şu ses çınlıyordu. “ne işim var benim burada”. Bunu istenmemeye yormuştuk o zamanlar. Başka da bir şey çıkmamıştı konuyla ilgili olarak…

Ben de Ali ile ilk günkü sohbet sırasında “baba dediğin nedirki kıçı kırık bir sperm vermekten başka çocuk olmasına katkısı yok” demiştim.

Gerçekten de sperm yumurtayla birleşirken kıçı kırılır.

Neyse çalışma sırasında Ali babamı temsil etti. Beni öfkelendirmeye çalıştı… Sonra da affetmem için kucak açtı falan... Ama ben sarılmak istemedim ve daha zamanı değil dedim. (Öyle hissettim o an)..

Tabi bu durum beni de biraz rahatsız etti. Demek ki babam benim düşündüğümden daha çok zihnimi meşgul ediyordu. Bu konuda şüphelerim yok değildi ama. Onu düşündüğüm zamanda bedenimde kötü şeyler hissetmediğimden herhalde temizlemiş olmam lazım diye düşünüyorudum. 

Neyse o çalışma öyle bittiği ve benim durumumun nedenini bulmak başka çalışmaya kaldı…  Perşembe günü de benim sağ sol meselemle uğraşmakla geçti… 

sonraki bölüm için tıklayın


Endes kampındaki spiritüel keşiflerden esinlenerek hazırlanmış kişisel gelişim çalışması

23 Ağustos 2015 - Spiritüel Gelişim ve Yeniden Sevgiyle Doğmak

Ayrıntılar için tıklayınız